W dzisiejszych czasach, kiedy większość naszego życia przenosi się do przestrzeni online, nie ma lepszego sposobu na propagowanie Dobrej Nowiny niż korzystanie z potencjału transmisji online. Wydarzenia ewangelizacyjne, takie jak "Ja Jestem", stają się coraz bardziej dostępne dla szerokiej publiczności dzięki transmisjom internetowym. 

Ewangelizacja, czyli przekazywanie Dobrej Nowiny, jest jednym z fundamentalnych aspektów życia chrześcijańskiego. W dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi spędza znaczną część swojego czasu w internecie, ważne jest dostosowanie się do nowego kontekstu.  Wydarzenie "Ja Jestem" trwa aż 24 godziny, co daje uczestnikom okazje do pogłębienia swojej wiary, refleksji nad życiem i doświadczenia ducha wspólnoty. Transmisja online "Ja Jestem" jest dostępna dla każdego, kto ma dostęp do internetu i dowolną przeglądarkę internetową. 

DOSTĘP BEZPŁATNY
Możesz uczestniczyć w tych momentach, które dla Ciebie są najważniejsze, bez konieczności spędzania całego dnia na miejscu. Część bezpłatna nie wymaga rejestracji na stronie www, w jej skład wchodzi Blok 1 spotkania (g. 15:00 - 19:00), a także transmisja z Eucharystii w sobotę (godz.19:15) i w niedzielę (godz.11:15).

DOSTĘP PŁATNY | Wielogodzinna duchowa podróż na ekranie
Oferujemy model częściowo bezpłatny, gdzie pierwszy blok transmisji jest dostępny bezpłatnie, a pozostałe części są płatne. To sprawia, że każdy może wziąć udział, niezależnie od swojej sytuacji finansowej. Model płatny pomoże nam pokryć koszty uwiecznienia spotkania. Jak uzyskać dostęp do całej transmisji?

Skorzystaj z FORMULARZA REJESTRACYJNEGO, aby otrzymać dostęp do transmisji ,,na żywo" oraz do archiwalnych nagrań. Po poprawnej rejestracji i zalogowaniu się w systemie w menu głównym pojawi się link

TRANSMISJA PREMIUM

Transmisje online wydarzeń ewangelizacyjnych, takich jak "Ja Jestem", to znakomite narzędzie do szerzenia Dobrej Nowiny w dzisiejszych czasach. Dają one możliwość uczestnictwa w duchowym doświadczeniu każdemu, niezależnie od miejsca i sytuacji finansowej. Dlatego warto wykorzystać okazję do uczestnictwa i dołączenia do naszej modlitewnej wspólnoty. Wierzymy, że "Ja Jestem" i podobne wydarzenia mają potencjał do przekształcenia życia wielu osób i szerzenia Bożej miłości na całym świecie.