Głównym gościem Ja Jestem, będzie Jude Antoine. Nasz gość pochodzi z Kuala Lumpur w Malezji. Jest katolickim świeckim misjonarzem z doświadczeniem posługi w 40 krajach na świecie. Jude posługuje tylko i wyłącznie w Kościele Katolickim. Wspólnie ze swoją żoną Veronicą Antoine i ich dwiema córkami Lavinią i Alicją, głoszą uzdrawiające doświadczenie Bożej miłości do zranionego i złamanego grzechem świata.

Jude Antoine w swojej diecezji jest członkiem diecezjalnej służby Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Tam też założył „Kerygma Ministry” – świeckie, katolickie duszpasterstwo głoszenia kerygmatu, którego celem jest nauczanie, szkolenie, wyposażanie i mobilizowanie świeckich katolików do życia kerygmatem i jego głoszenia.

 

Nasz gość jest również członkiem międzynarodowych ogólnoświatowych służb Międzynarodowego Katolickiego Ruchu Odnowy Charyzmatycznej – komitetu odpowiedzialnego za Azję i Oceanię. Współpracuje z Evangelisation 2000 Asia, Oceania & Europe i Stowarzyszeniem Koordynatorów Katolickich Szkół Ewangelizacji. Jude przynależy także do Rady Youth Arise International – katolickiej inicjatywy promującej ewangelizację młodych na całym świecie, a wraz z żoną założył Partners in Mission (Partnerzy na Misji) – stowarzyszenia dla świeckich zainteresowanych wspieraniem i uczestniczeniem w krótkoterminowych misjach.

Od 1996 roku współpracuje z ICCOWE (Międzynarodową Radą Charyzmatyczną do spraw Światowej Ewangelizacji). W Polsce głosił już w wielu miejscach - prowadząc zarówno ewangelizacyjne spotkania otwarte połączone z modlitwą o uzdrowienie, jak też zamknięte warsztaty posługi proroczej, uzdrowienia, uwolnienia, ewangelizacji, służby w Kościele.