Przed nami spotkanie Ja JESTEM. Oto garść informacji, które pomogą ułatwić udział w tym wydarzeniu:

 • Spotykamy się na Hali GLOBUS ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. BILETY możemy nabywać przez internet (on-line), na miejscu poprzez płatność kartą lub gotówką (w sobotę w godz. 12:00 - 18:00), a także uczestniczyć w spotkaniu on-line poprzez...

 TRANSMISJE INTERNETOWĄ

 • Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.30. Na halę możemy wejść już od godz. 12.00. W związku z przygotowaniami technicznymi NIE BĘDZIE możliwości wejścia wcześniej. Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

 • PARKING – zwracamy uwagę, że parking przy hali GLOBUS jest prowadzony przez zewnętrzną firmę i w związku z tym podlega opłacie. Jest on w stanie pomieścić 220 samochodów. W związku z tym warto przeznaczyć dodatkowy czas na znalezienie miejsc parkingowych w pobliżu hali Globus.

 

 • Przy wejściu do hali GLOBUS będą skanowane bilety, które wysłaliśmy drogą mailową (prosimy o ich WYDRUK LUB OKAZANIE W TELEFONIE). Przy rejestracji otrzymają Państwo opaskę na rękę, która umożliwi Wam wchodzenie i wychodzenie z hali w dowolnym czasie podczas trwania JA JESTEM. Opasek nie wolno zdejmować i nie wolno się nimi wymieniać. Są one wodoodporne, więc nie trzeba ich zdejmować podczas mycia.

 

 •  Przed obiema Eucharystiami na hali oraz internetowo będzie możliwość dołączenia swojej intencji do intencji zbiorowej, Msze Święte będą sprawowane w tych intencjach również po wydarzeniu podczas niedzielnych uwielbień Silent Disco Tour raz w miesiącu, szczegółowe daty i miejsca dostępne są na stronie www.  Prosimy o przygotowanie wcześniej karteczek z intencjami. Dobrowolne ofiary zostaną przekazane na cele ewangelizacji.
DOŁĄCZ INTENCJĘ MODLITEWNĄ
 • Na halę będzie można wnosić ubrania wierzchnie, śpiwory, czy podręczne torby/plecaki. Ochrona ma prawo je sprawdzić pod kątem bezpieczeństwa. NIE WOLNO wnosić ostrych przedmiotów oraz szklanych butelek. Podczas całego wydarzenia będzie dostępna szatnia.

 

 • Podczas trwania wydarzenia będzie dostępna STREFA GASTRO, gdzie będzie można zjeść coś ciepłego do późnych godzin nocnych i od wczesnych godzin porannych

 

 • Będą również stanowiska WYSTAWCÓW, gdzie będzie można nabyć interesujące pozycje książkowe,

 

 • Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z MODLITWY WSTAWIENNICZEJ w godz. 15.00 – 19.00, 23.00 – 01.00, 7.00 – 11.00

 

 • Od godz. 21.00 do 11.00 dnia następnego będzie trwała nieustająca ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

 

 • Aktualny program znajduje się na naszej stronie

 

Wpisz swoje imię (to pole może zostać puste)

Wpisz intencje w jakich będziemy się wspólnie modlić. Sobota to szczególny czas, kiedy będziemy prosić o uzdrowienie duszy i ciała, natomiast w Niedziele będziemy modlić się za pokolenia, prosząc o dar wiary i nawrócenie.

Twoja intencja Mszy Świętej (Sobota 30 IX 2023)
Twoja intencja Mszy Świętej (Niedziela 1 X 2023)

W podanych powyżej intencjach będziemy modlić się również przez cały rok podczas uwielbieniowych niedziel Silent Disco Tour, które będą odbywać się co miesiąc w parafiach diecezji lubelskiej w dniach: 22 X, 26 XI, 17 XII, 21 I, 18 II, 24 III, 21 IV, 26 V, 23 VI. Szczegóły prześlemy mailem.

Jeśli chcesz możesz złożyć dobrowolną ofiarę przez szybki przelew elektroniczny...

-> ofiara 20 zł
-> ofiara 50 zł
-> ofiara 100 zł
-> ofiara 200 zł
-> ofiara 500 zł


LUB

przelewem na konto:

PKO Bank Polski:
52 1020 3176 0000 5302 0301 2820
Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica
ul. Gospodarcza 7, 20-213 Lublin
w tytule: darowizna na cele statutowe