Sprzedaż biletów od 1 lipca! Kup bilet przez internet!

Info

Dlaczego spotkanie Ja JESTEM jest wyjątkowe?

Idea spotkania modlitewnego Ja JESTEM narodziła się nie inaczej jak na modlitwie. Podczas jednego ze spotkań środowiska Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej usłyszeliśmy zaproszenie, jakby wielkie pragnienie Boga, aby wyjść jeszcze szerzej, modlić się charyzmatycznie, zapraszać świadków wiary, uwielbiać Boga za to, że po prostu JEST. Usłyszeliśmy wielkie pragnienie Boga, który chce przychodzić do człowieka. To pragnienie bardzo szybko zostało potwierdzone przez fakty. Gdy tylko przyjęliśmy Słowo od Pana telefony same zaczęły dzwonić. Otrzymaliśmy miejsce na to wydarzenie, najpierw Centrum Spotkania Kultur, później Targi Lublin i ostatnio Halę Globus, w której odbędzie się również tegoroczne wydarzenie. Wierzymy, że najbliższe spotkanie będzie Boże, bo On jest inicjatorem.

Spotkanie Ja JESTEM to:

 • spotkanie katolickie, na które zaproszeni są zarówno wierzący, jak osoby poszukujące, czy uważające się za niewierzących
 • 24-godzinne uwielbienie
 • czas w którym będziemy prosić o uzdrowienie duszy i ciała
 • nie koncert, nie słuchowisko ALE SPOTKANIE Z ŻYWYM BOGIEM
 • czas świadectw i dzielenia osób, które żyją z Bogiem i chcą podzielić się swoim doświadczeniem
 • przestrzeń adresowana do wszystkich pokoleń począwszy od najmłodszych w strefie dzieci, po małżeństwa i starszych. Bądźmy tam razem jako Kościół!

Gdzie i kiedy?

Spotkanie Ja Jestem odbędzie się w Hali Globus w Lublinie. Ul. Kazimierza Wielkiego 8, 20-611 Lublin

Zaczynamy w sobotę o godz. 15:00 (30 września 2023) i bez przerwy trwamy do niedzieli do godz. 15:00.

Osoby, które jednak lubią spać, będą mogły wyjść z hali i w dowolnym momencie powrócić.

Organizator

Organizatorem Ja Jestem jest:
Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica, a także Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej. Wydarzenie posiada aprobatę Abp Stanisława Budzika Metropolity Lubelskiego, a także patronat Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji KEP

Goście Ja JESTEM 2023

Zakup biletu

 • Bilet uprawnia do uczestniczenia w 24-godzinnym spotkaniu Ja JESTEM. Jeśli bilet w sektorze, który Cię interesuje został wyprzedany, system poinformuje o tym na naszej stronie.
 • Nie współpracujemy z zewnętrznymi sprzedawcami biletów i nie możemy zagwarantować, że bilety kupione za pośrednictwem osób trzecich będą zaaprobowane przez nasz system. W sytuacjach wątpliwych będziemy weryfikować właściciela po zgodności numeru rejestracji oraz danych osobowych właściciela biletu, które widnieją w naszym systemie.
 • Wszystkie bilety dostarczamy w wersji elektronicznej za pomocą wiadomości e-mail. Jeśli posiadasz konto na naszej stronie możesz również pobrać swój bilet po zalogowaniu. Jeśli nie możesz znaleźć swojego biletu, napisz do nas lub zadzwoń.
W trosce o bezpieczeństwo uczestników i zachowanie przepisów każda osoba powinna mieć przypisane miejsce. Liczba osób w hali jest ściśle określona. Dziecko może spędzić czas pod opieką naszej profesjonalnej ekipy w strefie dzieci. Dla rodziców z wózkami udostępniliśmy przestrzeń na płycie boiska.
Oczywiście. Bilet jest jednorazowy. Po zeskanowaniu biletu uczestnik otrzyma wodoodporną opaskę, dzięki której będzie mógł wchodzić ponownie na halę.
Istnieje możliwość zakupu biletu na miejscu: w sobotę w godzinach 12:00-18:00. W niedzielę sugerujemy zakup on-line.

Bilet elektroniczny

Bilety elektroniczne są wygodne i łatwe w użyciu. Można je kupić online i wydrukować lub pobrać na telefon, co pozwala uniknąć stania w kolejkach, są bardziej ekologiczne, ponieważ nie wymagają drukowania. Bilety elektroniczne są bezpieczniejsze niż bilety papierowe, ponieważ nie można ich zgubić lub zniszczyć. Są łatwiejsze do przechowywania niż bilety papierowe, ponieważ można je przechowywać w telefonie lub na komputerze.

Cena biletów

Ceny biletów zmieniają się w zależności od terminu ich zakupu, tak jak ma to miejsce np. podczas kupowania biletów na samolot. Różnica w poszczególnych cenach biletów w danym okresie sprzedażowym wynika z rodzaju zajmowanego miejsca względem ustawienia w kierunku sceny. Promocja trwa do zakończenia okresu promocyjnego lub do wyczerpania miejsc. W poniżej podanych cenach uwzględniono cenę końcową z podatkiem VAT.

 • Bilet 24-godzinny, płyta boiska, sektory A1-A2:
  200 PLN
  / przy zakupie w sierpniu 180 PLN / przy zakupie w lipcu 160 PLN
 • Bilet 24-godzinny, pozostałe sektory na płycie boiska:
  180 PLN
  / przy zakupie w sierpniu 160 PLN / przy zakupie w lipcu 140 PLN
 • Bilet 24-godzinny, sektory na trybunach:
  150 PLN
  / przy zakupie w sierpniu 130 PLN / przy zakupie w lipcu 110 PLN
 • Dostęp do transmisji on-line:
  61,5 PLN

Strefy Spotkań

Strefa Miłosierdzia

Bóg zawsze czeka aż do Niego wrócimy i jest w tym niesamowicie cierpliwy. Nasi zaprzyjaźnieni kapłani będą czekać, aby posługiwać w sakramencie pokuty i pojednania.
Strefa Adoracji
,,Świat, w którym jest tak wiele hałasu, tak wiele zagubienia, potrzebuje milczącej adoracji Jezusa ukrytego w hostii. Trwajcie w modlitwie adoracji i uczcie wiernych tej modlitwy. W niej znajdą pocieszenie i światło ludzie strapieni". (Benedykt XVI)
Strefa Młodych
Tutaj poczillujesz z innymi młodymi i podładujesz baterię (nie tylko tą w telefonie).
Strefa Małżeństw
Małżeństwa, które formują inne małżeństwa w ramach Służby Odnowy Małżeństw i Służby Odnowy Rodzinom, czekają na Was, aby pomodlić się za Wasze małżeństwo. Możecie porozmawiać o ważnych dla Was sprawach takich jak np. kryzysy, wychowanie dzieci, adopcja i inne.
Modlitwa wstawiennicza
Wstawiennicy to osoby, które wstawiają się u Boga... innymi słowy modlą się w grupach Katolickiej Odnowy nad innymi, są tu by modlić się również nad Tobą o doświadczenie Bożej miłości, uzdrowienie, wolność. Zachęcamy, aby przyjść w stanie łaski uświęcającej patrz. Strefa Miłosierdzia :)
Strefa Gastro i wystawców
Jak Polak głodny to wiadomo... kiepsko uwielbia. Nakarm ciało, żeby się lepiej modlić. Na szczęście spotkanie nie odbywa się w piątek, więc nie zabraknie dobrego mięska.
Strefa JA JESTEM
Nasza diakonia medialna, to osoby, które chcą Cię ,,sfilmować", a co takiego chcemy ,,sfilmować"? w Strefie JA JESTEM możesz podzielić się świadectwem Twojego osobistego spotkania z Bogiem, świadectwem wiary. Wiara jest po to żeby się nią dzielić, po to by mogła się mnożyć. Niech świat usłyszy, że ON JEST!!!!

Bezpieczeństwo i ochrona

Modlitwa za spotkanie

Za spotkanie modli się już 40 zakonów w Polsce i na świecie. Ofiaruj swoją modlitwę.

Kontakt:
[email protected]

Wolontariat | Ja JESTEM | Duchu Święty uczyń nas swoimi narzędziami!

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą Fundacją w zakresie wolontariatu. Wejdź na www.fn50.pl, zakładka wolontariat i wypełnij formularz.

Na wydarzenie nie przyjmujemy indywidualnych wolontariuszy. Kryterium wzięcia udziału w wolontariacie jest doświadczenie w posłudze "#Lublin Uwielbia 2019" i/lub stała formacja we wspólnocie katolickiej oraz odbycie spotkania (szkolenia, dnia skupienia). Liczba wolontariuszy ograniczona. Organizator ma prawo odmówić rejestracji lub skreślić z listy. Masz pytania dot. wolontariatu? Napisz do nas na [email protected].


Wystawcy i sponsorzy

W przypadku pytań od sprzedawców detalicznych
[email protected].

Sponsoring i reklama
[email protected]

Media

Kontakt dla prasy, współpracowników medialnych
[email protected]

Należy pamiętać, że nie przyjmujemy żadnych próśb od niezależnych fotografów, zdjęcia uwierzytelniające będą brane pod uwagę tylko od fotografów na zlecenie określonego biura prasowego.

Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem

PATRONATY MEDIALNE

PARTNERZY

Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica
Agappe.shop
Agappe.tv
Agappe.audio